BTU WebTool був розроблений в рамках проєкту “Реформи енергоефективності в Україні”, який реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH (GIZ) та за замовленням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Основна мета BTU WebTool – подолати виклики та допомогти Україні досягти своєї мети з енергоефективності.
На даний момент BTU WebTool містить класифікацію будівельного фонду, введеного в експлуатацію в період між 1978 – 1988 роками. Будівельний фонд, побудований в інші періоди часу, буде доданий до BTU WebTool шляхом регулярних оновлень бази даних та інформації.
Як надавач послуг у сфері міжнародного співробітництва задля сталого розвитку та міжнародної освітної роботи, ми прагнемо створити достойні умови життя в усьому світі. GIZ має понад 50-річний досвід роботи в різних сферах, включаючи розвиток економіки та сприяння зайнятості, енергетику та навколишнє середовище, мир та безпеку. Всебічна кваліфікація нашого федерального підприємства затребувана по всьому світу – від уряду Німеччини, установ Європейського Союзу, ООН, приватного сектору та урядів інших країн. Ми працюємо з бізнесом, громадськістю та науково-дослідними установами, підтримуючи успішну взаємодію між принципами розвитку, політичними аспектами та іншими сферами діяльності. Наш основний замовник – Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
Замовники та партнери, довіряють GIZ, і ми працюємо з ними задля генерації ідей, розробки планів та втілення політичних, соціальних та економічних змін. Оскільки ми є державним федеральним підприємством, німецькі та європейські цінності є центральними в нашій роботі. Разом з нашими партнерами в національних урядах по всьому світу та партнерами з питань бізнесу, наукових досліджень та громадянського суспільства ми працюємо гнучко, для імплементації ефективних рішень, які пропонують людям кращі перспективи та покращують їхні життєві умови.
Австрійське енергетичне агентство (AEA), що налічує понад 75 працівників-представників різних дисциплін і галузей, консультує керівників, які приймають рішення в політиці, бізнесі, державних та міжнародних організаціях на науковій основі, та надають підтримку з реконструкції енергетичної системи та впровадження заходів щодо боротьби з кліматичною кризою. AEA реалізувало багато проектів, переважно у сфері енергоефективності, в будівельному секторі по всьому світу. Австрійське енергетичне агентство супроводжує своїх клієнтів-політиків, економістів та предстваників адміністрації на їхньому шляху до енергетичного майбутнього. Агентство розробляє стратегії сталого та безпечного постачання енергії, надає консультації та проводить навчання, підтримує впровадження та є мережевою платформою для енергетичної галузі.
іC веде активну діяльність на ринку України з 2006 року. Офіційно компанія була зареєстрована в 2013 році і зараз виконує функції місцевого філіалу і підрядної організації компанії іС Австрія.
За ці роки іС в Україні отримала досвід впровадження проектів в багатьох технічних напрямках і з широким спектром завдань. Це були чисельні енергоаудити, проекти в секторі будівництва, управління дорожнім рухом, проекти з техніки безпеки і захисту навколишнього середовища, а також активне залучення до проектів, які фінансувалися міжнародними фінансовими і донорськими організаціями.
Однією з особливо сильних сторін iC consulenten є компетентність в різних технічних напрямках, а також здатність надавати комплексні послуги та знаходити рішення для найважчих завдань.
Група іС group – це команда, яка складається з більш, ніж 500 спеціалістів, в трьох головних офісах у Відні і Зальцбурзі (Австрія) та в Любляні (Словенія). Крім того, у нас багато філіалів, проектних офісів та офісів по всьому світі, серед них Тирана (Албанія), Загреб (Хорватія), Афіни (Греція), Приштина (Косово), Бухарест (Румунія), Белград (Сербія), Братислава (Словаччина), Анкара (Туреччина) та ін.
На сьогоднішній день компанія іС надавала послуги в більш, ніж 100 країнах світу, з основною активністю в Центральній та Східній Європі.